+371 28214678
Metal Fach Z-562 ar rotoru un nažiem

Metal-Fach ražotā prese Z562 ar rotoru un griešanas nažiem ir preses Z562 pilnveidots variants, kuru izgatavošanā pirmo reizi valstī izmantota novatoriska metode, lai ar ruļļu kamerām nodrošinātu uzticamību un augstu sapresēšanas (saspiešanas) līmeni. Šis risinājums ļauj iegūt izcilas kvalitātes skābsienu (optimāli ieskābēšanas apstākļi).Prese Z562 ir aprīkota ar rotoru un 13 griezējnažiem, kas ļauj uzlabot lopbarības sagatavošanu ruļļos, jo pirms presēšanas tiek palielinātos savāktā un sagrieztā materiāla blīvums. Šādi sagatavota lopbarība ir vieglāk padodama un sagatavojama barības ratos, turklāt dzīvnieki to uzņem ievērojami labāk.

Katrs asmens ir individuāli pasargāts no bojājumiem (ar atsperēm). Tos var viegli noslēpt, izmantojot hidraulisko sistēmu.

Izmantojot 180 cm plato savācēju, tiek palielināts savāktā materiāla daudzums, bet, papildus uzstādot mehānismu, kas rulli apsien ar tīkliņu, darba ražīgums pieaug par 30%.

Šī ir valstī pirmā prese, kas aprīkota ar aplikatoru lopbarības ieskābēšanai savākšanas laikā.

Pretstatā hidrauliskajai aizmugurējā borta blokādei mūsdienīgā mehāniskā blokāde nenoslogo traktora hidrauliku, kas palielina mašīnas ražību un samazina degvielas patēriņu. Plato riteņu dēļ prese lieliski noder darbiem mitrās teritorijās.Pēc klienta pasūtījuma ir pieejams preses papildu aprīkojums:

ķēžu zobratu centrālā eļļošana,
detergentu aplikators skābēšanas uzlabošanai,
ruļļa apsiešana ar tīklu.

Metal Fach Z-562 ar rotoru un nažiem Metal Fach Z-562 ar rotoru un nažiem
© HM AGRO SIA
2013
Izstrādātājs:
Multisoft